S každým blížícím se víkendem na vás padá deprese? Rádi byste si užívali víkend daleko od hluku města a svého stísněného bytu? Hledáte variantu dostupnou pro https://www.hospital-kuks.cz/cs/informace-pro-navstevniky/rezervace-prohlidky—zajezdy https://www.hospital-kuks.cz/cs/informace-pro-navstevniky/rezervace-prohlidky—zajezdy https://www.hospital-kuks.cz/cs/informace-pro-navstevniky/rezervace-prohlidky—zajezdy každého? Mobilní domy celoroční se dají velmi snadno využít k víkendovým pobytům. Rozdíl ve srovnání s chatou prakticky nepoznáte, pouze v ceně. Zatímco chatu nebo chalupu na příjemném místě budete kupovat velmi draze, mobilní dům pořídíte za cenu průměrného auta. Prázdný pozemek seženete snadno, nemusíte ani řešit, zda je vhodný ke stavbě a složitě zařizovat stavební povolení.

agrární výhled

Je jedno, zda jste mladý pár, nebo rodina s dětmi, pro každého se tu najde potřebná velikost víkendového domova. V ceně je veškeré vnitřní vybavení, nebudete se tedy muset o nic starat. A pokud byste stáli o opravdový luxus a peníze nejsou vaší starostí, jistě oceníte i luxusnější modely, které se hravě vyrovnají moderním bytům. Podle přání našich zákazníků rádi vyrobíme i model na míru. Možná se vám potom nebude chtít ani vracet se zpět do města. U celoročních variant to rozhodně není problém, jsou dokonale zateplené, nízkoenergetické a i uprostřed nejdivočejší vánice si budete připadat naprosto bezpečně a zima vám rozhodně nebude.

zelený přívěšek

Co pro vás můžeme udělat?

Nabídnout vám široký výběr tuzemských i zahraničních modelů.
Dát vám dostatek času na jednotlivé prohlídky.
Všechny modely najdete na jednom místě.
Vybavení a venkovní úpravy přizpůsobíme vašim potřebám.
Postaráme se o úpravu pozemku před závozem.
Vybraný model dopravíme na váš pozemek a připravíme k nastěhování.
Zajistíme vám servis i pozáruční opravy.               

žabička u domu
     
Stále ještě váháte, zda si takový víkendový domek dopřát? Neváhejte příliš dlouho, ty dobré se u nás příliš dlouho neohřejí, prakticky nám mizí pod rukama. Samozřejmě se na naši nabídku můžete nejprve podívat v našem online katalogu a osobně si potom přijedete prohlédnout jen své favority. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, jsme připraveni na každou otázku.

Ohodnoťte příspěvek