Naše česká společnost je toho důkazem. Poskytujeme velice výhodné spotřebitelské i podnikatelské úvěry https://hypotekybezregistru.cz/.
Svými službami a produkty konkurujeme bankám. Pro naše klienty zajistíme nízké měsíční splátky, jako je tomu u běžné banky a garantujeme také nízkou úrokovou sazbu. K tomu všemu přidáme ještě toleranci záznamů a rychlé jednání.

bankovky

Na peníze už nemusíte čekat dlouhé měsíce

Neuspěli jste v bance a potřebujete sehnat peníze? V tom případě se obraťte na naše profesionální středisko. Tolerujeme záznamy v registrech bankovních i nebankovních. Nevadí ani nižší příjem nebo dokonce exekuce. Pomůžeme vám v jakémkoliv případě.
Předem nic neplatíte. Ruší se nemovitostí. Za tu získáte finance až do hodnoty 70 % jejího odhadu. Peníze vyplácíme opravdu rychle. Už nemusíte čekat dlouhé měsíce ani týdny. Během pár dní je vše vyřízené. Podnikatelské úvěry navíc můžeme vyplatit i do 24 hodin od podpisu smlouvy. Jednáme rychle, jsme spolehliví a přesní.
Splatnost úvěru může být až 30 let. Za tuto dobu budete splácet měsíční splátky, které budou nastavené hned od začátku, a jejich výpočet uvidíte již při samotném zahájení jednání. Hned při prvním návrhu vám vypočítáme tuto částku, se kterou můžete a nemusíte souhlasit. První návrh je nezávazný a je zdarma. Dobu splatnosti si však můžete určit sami, takže jakoukoliv od jednoho roku splácení.

kruz

  • Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí, a to i družstevním bytem. Jinak se běžně ručí domem, bytem, pozemkem, objektem, garáží, halou a dalšími nemovitostmi.
  • Ocenění nemovitosti stihneme do 24 hodin. Tato služba je zdarma.
  • Poskytujeme velice výhodné spotřebitelské úvěry. Finance můžete použít jakýmkoliv způsobem na cokoliv, co budete potřebovat.
  • K dispozici jsou vám také podnikatelské úvěry vhodné pro všechny typy podnikatelů s výjimečnými podmínkami a expresním čerpání financí do 24 hodin.

Ohodnoťte příspěvek