Záleží vám na tom, abyste se dobře vyspali? Pak vám jistě bude záležet i na tom, aby se do růžova vyspaly i vaše děti. A možná patříte k těm lidem, kteří doma počítají každý kousek místa, protože ho mají v bytě tak málo, že se tam pomalu nedá hnout. Anebo vás podobný problém trápí spíše na chalupě?
větvička borovice

Ať už je to jakkoli, tak v takovém případě jistě skvěle oceníte rozkládací postel 90×200 cm, která bude vyrobena z kvalitního masivního dřeva.

U takové postele totiž budete mít jistotu, že bude nejen pohodlná, ale také kvalitní a zdravotně nezávadná, což je důležité. A zároveň vám ušetří spoustu místa díky možnosti rozložení.

Nábytek, ze kterého neonemocníte

Á propos, když už jsme u nábytku z masivu, víte, proč je zvláště vhodný právě do místností, ve kterých spíte? Protože právě v ložnici, kde trávíte maximum času, byste měli dýchat zdravý vzduch. Ovšem to není s nábytkem vyrobeným z dřevotřísky možné. Z takového nábytku se budou vždy uvolňovat škodlivé výpary, které mohou zkrátit život a poškodit zdraví jak dospělým, tak dětem. Proto je lepší vsadit na nábytek z masivního dřeva, které bude ošetřené maximálně bezbarvým ekologickým lakem anebo přírodními oleji, takže se vám na něm bude příjemně a zdravě spát.
postel z masivu

Krása po celý život

Ovšem je jasné, že ideální je, pokud si takovým nábytkem z masivu vybavíte celý svůj interiér. Nejen, že bude zdravotně nezávadný a bude z něj na vás dýchat kus lesa, ale zároveň bude velmi krásný na pohled. Nábytek z masivního dřeva v průběhu let mění svou barvu, která je stále intenzivnější, stejně tak jako viditelná struktura letokruhů. Ať už si tedy z masivu zakoupíte postel, skříň anebo stůl, tak budou stárnout jako víno a budou stále lepší. A že je z čeho vybírat: na trhu je dnes celá řada domácích i exotických dřevin, které vám jistě učarují. Nicméně ani s cenově přijatelnou borovicí či smrkem neuděláte žádnou chybu. Proto byste se neměli divit, když vám takový nábytek budou všechny vaše návštěvy čím dál, tím více závidět.


Ohodnoťte příspěvek