Je jen málo věcí, které se člověku nikdy neomrzí, a pro mnohé z lidí podobnou věčnou zábavu představují počítačové hry – hledačky. Nicméně i taková zábava se jednou ohraje, a tak už možná pokukujete po něčem podobném, čím byste ji nahradili, anebo čím byste si čas od času zpestřili svůj volný den. A právě takovou skvělou alternativou, která vás jistě pohltí, se může stát úniková hra.

knhovna

Pokud jste o ní ještě neslyšeli, tak si buďte jisti, že vás zaujme. Jedná se právě o hru na způsob počítačových her, ve kterých luštíte šifry a úkoly a hledáte nějakou věc, kód anebo únik z místnosti. A toto je tomu velice podobné, akorát obrovský rozdíl je v tom, že takovouto únikovou hru si můžete zahrát naživo v escape room Praha. A to je něco! Věřte tomu, že vás taková hra bude maximálně bavit. Je to už v praxi ověřeno na tisících lidí, neboť vy možná nevíte, že tato hra k nám doputovala až z dálného východu, z Japonska.

Je tedy jasné, že musí mít mezi lidmi obrovský úspěch, když překonala takovou ohromnou vzdálenost a dostala se až sem. A přitom na ni můžete narazit nejen v Praze, ale také v mnoha jiných českých městech, což opět svědčí o její velké oblíbenosti. Dokonce se nemusíte obávat ani toho, že byste si tuto hru jednou zahráli, a posléze už by vám neměla co dát, neboť byste všechny záhady vyluštili a tajemství by bylo pryč. Tak to ovšem není!

kostky

Existuje několik variant respektive typů únikových her, takže když vyzkoušíte jednu, můžete brzy přijít na druhou, jinou hru. Hra je určena pro dva až pět hráčů, takže i díky tomu se při ní rozhodně nudit nebudete. S sebou můžete vzít rodinu, přátele nebo klidně i kolegy z práce, zkrátka kohokoli, s kým se chcete dobře pobavit, nažhavit společně mozkové závity a zažít také trochu napětí a tajemna. Anebo takovou účast ve hře můžete někomu věnovat jako originální dárek!

Ohodnoťte příspěvek